Ласкаво просимо на "ДАнІ-ТЕПЛО"

 

  Приватне підприємство «Дані-Тепло» засноване в 2007 році.За цей невеликий час фахівцями нашої фірми було змонтовано 377 навісних котлів(в основному-Ferroli),117 напольних котлів різних фірм,39 твердопаливних котлів і понат 500 різних систем опалення, водопостачання та водовідведення.
З першого дня роботи стратегією компанії стало просування на ринок тільки якісних товарів перевірених торгових марок і нових технологій.
В 2009 році ми отримали дозвіл на проведення небезпечних робіт,тобто на монтаж внутрішнього газопроводу.Також ,цього року, досить сильно освоїли виробництво, монтаж , запуск і налагодження вентиляційних систем і систем рекуперації тепла.
Ми є прямими дилерами багатьох виробників з країн Європи, Росії та України, що успішно зарекомендували себе на світовому ринку. Пріоритетом компанії є своєчасне забезпечення клієнтів обладнанням у потрібній кількості, розширення спектру сантехнічного обладнання. Постійне вивчення нових технологічних рішень, їх адаптація під потреби клієнтів дозволяє нам виконувати поставлені завдання і бути конкурентоспроможними.

Наша компанія об’єднує в собі різні підрозділи, але всі вони служать одній спільній меті: вибір оптимального інженерного рішення для клієнта!


Основні напрямки діяльності компанії:

• Роздрібна торгівля сантехнічним матеріалом;

• Послуги з монтажу інженерних систем (опалення, водопостачання, водовідведення, водоочищення, як індивідуальних так і промислових об'єктів);

• Сервісне обслуговування опалювальної техніки.Працюючи з нами, Ви зможете повністю укомплектувати  об'єкти, не витрачаючи час на пошуки потрібного Вам матеріалу по декількох фірмах.

ПП «Дані-Тепло» займається комплексними поставками та реалізацією обладнання та комплектуючих для систем тепло-, водо- і газопостачання, а також механічними і ремонтними з’єднаннями, що дозволяють проводити монтаж/ремонт трубопроводів,як і  за допомогою зварювання так і без нього.

Приватне підприємство «Дані-Тепло» зарекомендувало себе як надійний партнер, який завжди йде назустріч побажанням своїх клієнтів. Фахівці нашої фірми завжди готові надати кваліфіковану допомогу в підборі обладнання, його налагодження, детально проконсультувати проектувальників, а також надати необхідну технічну інформацію! Для нас не існує другорядних питань. Важливий кожен проект, тому що заставу свого успіху ми бачимо в довгостроковому співробітництві з нашими партнерами.

Ми дуже цінуємо ці відносини і намагаємося їх підтримувати, знаходячи все нові і нові шляхи для взаємовигідного співробітництва!

Пропонована нами продукція пройшла випробування на Україні і отримала гігієнічний висновок і СЕ.

 

 

Ліцензія AВ №359835 (будівельна діяльність)