Захист (гільзування) димоходів
Обэмний вигляд димоходу зверху-Дані-Тепло - Алюком

 

 

Основні напрями застосування даних технологій:

Через деякий час після встановлення газового котла, замість задоволення роботою високопродуктивного обладнання, користувачі у відчаї - від стану димоходу, який починає мокріти, розсипатись, погіршується або зовсім пропадає тяга. Під час роботи сучасного опалювального обладнання, у холодну пору, всередині димоходу виникає підвищена концентрація кислотного конденсату.

Цей конденсат не встигає випаровуватись і осідає на стінках димоходу, розїдаючи цемент, цеглу, бетон і навіть в деякій мірі „сучасну" нержавіючу сталь. Внаслідок корозії (руйнування розчину, кладки) у приміщення попадає угарний газ, стіни інтенсивно пропитуються вологою (не завжди помітно неозброїним оком) і швидко руйнуються під дією кислот.

Автономне опалення у багатоповерхових будинках. Недостатньо встановити автономний газовий котел, потрібно ще забезпечити безпечний для жителів будинку відвід продуктів спалювання. Димохідний канал повинен бути ізольований по всій довжині, а це досить важко зробити на довжину декількох поверхів.

Старі будівлі. Витяжні (димохідні) канали у старих будинках при підключенні газового обладнання являють собою велику небезпеку - ніхто не може гарантувати герметичність витяжних каналів, його цілісність по всій довжині, відсутність просочування угарного газу в сусіднє приміщення.

Як ці проблеми вирішуються з технологією АЛЮКОМ™?

Негерметичність каналу - дякуючи сучасним технологіям та матеріалу АЛЮКОМ ™, який повністю ізолює канал всередині по всій довжині без стиків та покращує тягу в середньому на 15 відсотків.

Незадовільний стан димохідного каналу - по технології АЛЮКОМ ™ немає значення із якого матеріалу і в якому стані існуючий канал.

Внутрішні дефекти каналу - рукав АЛЮКОМ дякуючи своїм властивостям „обтікає" всі внутрішні виступи, зміщення та нерівності, для нього не критичне зміна січення каналу комина. Головне щоб зміщення було плавним та не більше 30°. Великі затрати на періодичні ремонти - після руйнації комина та зволоження стін кімнат виникає потреба в перемуровуванні цілого комина ( деколи й несучої стіни у якій проходить димохідний канал), заміни зруйнованої штукатурки та оздоблення стін. Рукав АЛЮКОМ ™ має 2 роки гарантії, срок служби не менше 20 років, є сертифікований UA 1.021.0050151-07 і має розроблені технічні умови ТУ У В 2.5-25.2-32484120-001-2004 погоджені держбудом України.

Неможливість забезпечити ізоляцію - рукав АЛЮКОМ ™ в повній мірі гідро-, паро-, кислото-непроникаючий матеріал з високими теплоізоляційними властивостями 300°С.

Фінанси та затрата часу - приймаючи рішення захистити димохідний канал і запобігти його руйнуванню, користувачі оплачують вартість матеріалу та монтажних робіт, що виконуються протягом 2-3 год., без демонтажних робіт і розбирання стін.


Поради фахівців: Як бачимо з наведеного, можна на всі 100 відсотків запобігти руйнуванню коминів та стін житлових і промислових будівель від хімічно-агресивного конденсату всіх газо-конденсатних (димохідних) та котлів на тверде паливо (дрова) сучасного виробництва. Доречно сказати, конденсат - це один єдиний недолік димохідних котлів останніх поколінь. Натомість вони мають цілий ряд переваг в порівнянні з іншими котлами останніх поколінь одних і тих виробників. Зрівнявши димохідний (газо-конденсатний) та парапетний (турбо) котли, можна зробити висновок.


Димохідний котел:

 • значно менше споживає електроенергії;
 • взимку не замерзає турбіна - вона відсутня;
 • має вищий коефіцієнт корисної дії (ККД), тобто, за однакове споживання газу сильніше нагріває воду;
 • не створює надлишкову вологу повітря у кімнатному середовищі; 5) не закурює стіни і вікна на житлових будинках;
 • надто простий в обслуговуванні та недорогий у ремонті;
 • менше автоматики — менше поломок, менше проблем.Все це доказане людською практикою. Висновки робіть самі.

Зверніть увагу - гарантія на котел не діє, якщо комин не має захисту (не загільзований).

Рукав АЛЮКОМ ™ можна змонтувати для захисту будь-якого існуючого димохідного каналу. Гнучкий рукав АЛЮКОМ ™ опускається через верх комина в підготовлений канал, після чого він фіксується наверху комина. До нього під’єднується повітряний компресор та роздувається до 1-1,5 бар, щоб він заповнив вільний простір, і сформував точний профіль газовідвідного каналу. Після роздування, сформувавши точне січення каналу, рукав надійно фіксується нагорі комина і зберігається в такому вигляді щільно приставши до стінок відвідного каналу протягом всього строку служби. По закінченні монтажного рукава, внизу робиться збірник та відвід конденсату.

Суворо забороняється: використовуючи дану інформацію власноруч, на власний ризик, проводити монтажні роботи. Всі монтажні роботи повинні проводитись кваліфікованими спеціалістами та майстрами підприємства з відповідними навиками. ( на сьогоднішній день в монтажних роботах є багато нюансів та проблемних каналів ). При виконанні робіт не спеціалістами є ризик зіпсувати дорогий матеріал та не досягти бажаного результату. Доречно сказати, що сертифікований рукав АЛЮКОМ ™ у вільному (в т.ч. ринковому) продажі не має, тільки у спеціалізованих підприємствах, що виконують монтажні роботи рукавів АЛЮКОМ ™.

Які переваги отримує користувач?

 • Повна ізоляція димового каналу
 • Тепло та морозостійкий
 • Водо- і паро непроникаючий
 • Довільний перетин і довжина
 • Висока кислотостійкість
 • Збільшення продуктивності котла
 • Значне поліпшення тяги

        
Врізка в димохід від котла Дверцята чистки димоходу
Вигляд зверху