Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Вентиляція » Обладнання » Клапан жалюзійний 200х200, L=175
14.12.11 22:36

Клапан жалюзійний 200х200,  L=175

Клапан жалюзійний 200х200,  L=175.

Також пропонуються клапана різних розмірів.

Клапан жалюзійний (повітряна регульована заслонка) призначений для перекривання повітряного потоку повітря або регулювання його в каналі прямокутного перерізу вручну або за допомогою сервоприводу.
Конструктивно клапан являє собою ряд вертикально встановлених у прямокутному корпусі лопастей-засувок, що обертаються на осях і забезпечують в певному положенні повне плавне перекриття повітряного потоку в його перетині. Корпус клапана виготовляється з оцинкованої сталі, лопати - з алюмінію, шестерні обертання лопастей, як правило, пластикові. Корпус офланцьований шинорейкою для з'єднання з суміжними комплектуючими.
Часто встановлюється на вході припливної системи вентиляції. Рідше - на відгалуженнях великого перерізу від магістральних трубопроводів для регулювання витрат і, або опору мережі. Розміри заслонок уніфіковані відповідно до розмірів повітропроводів.

URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=1012