Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Вентиляція » Обладнання » Шумопоглинач канальний 200х200, L=1000
15.12.11 00:39

Шумопоглинач канальний 200х200, L=1000. Пропонуються шумопоглиначі різних розмірів.

 

Шумопоглиначі призначені для зниження рівня шуму від вентиляторів в каналі повітропроводу, як на вході, так і на виході.

Шумопоглиначі для прямокутних каналів розділяють на два типи:

- касетні;

- канальні;

Степінь пониження шуму залежить від довжини шумопоглинача і від товщини шумопоглинаючого матеріалу.

Канальний шумопоглинач представляє собою дві труби прямокутного січення, вставлена одна в одну, з звукопоглинаючим метеріалом між ними. Шумопоглиначі такого типу використовуються для повітропроводів діаметром до 800мм.

Касетний шумопоглинач, як правило, використовують для великих повітропроводів. Він собою представляє коробку з тонкого листового металу, розділену вздовж проходу повітря пластинами, заповненими звукопоглинаючим матеріалом.

Умови експлуатації

Шумопоглиначі призначені для роботи в закритому просторі при температурах навколишнього середовища від -30ºС до + 60ºС і для транспортування чистого повітря не забрудненого пилом, різними маслами, хімічними випарами та іншими забруднювачами. Необхідно забезпечити захист шумопоглинача від обмерзання, попадання води.

 

 

 

URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=1016