Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Вентиляція » Обладнання » Повітрепровід прямий ПК 1000 (діаметр 100)
16.12.11 21:58

Повітрепровід прямий ПК 1000 (діаметр 100)

Повітрепровід прямий ПК 1000 (діаметр 100). Пропонуються повітрепроводи різних діаметрів (від 100 до 1400)

 

Товщину сталі листової для повітроводів, по яких переміщується повітря температурою нижче 80 оС, для повітропроводів круглого перерізу необхідно приймати, не більше:
- для повітропроводів діаметром менше 250 мм - 0,5мм;
- діаметром від 250 до 450мм - 0,6мм;
- діаметром від 500 до 800мм - 0,7мм;
- діаметром від 900 до 1250мм - 1,0мм;
- діаметром від 500 до 800мм - 0,7мм;
Мережу повітроводів слід компонувати з уніфікованих фасонних деталей (прямі ділянки, відводи, переходи, трійники, врізки, хрестовини і заглушки) відповідних діаметрів.
За призначенням, способом виготовлення та монтажу, за матеріалом круглі повітроводи бувають спірально-навивні, прямошовні, фланцеві та гнучкі.
Останнім часом внаслідок низької собівартості виготовлення все більш широке застосування отримують спірально-навивні повітроводи. Виготовляються вони з оцинкованої сталевої стрічки товщиною 0,55 і 0,7 мм в повністю автоматизованому циклі. Довжина їх може бути від 1 до 6 м. З'єднання повітроводів між собою проводиться за допомогою внутрішніх або зовнішніх ніпелів. Виготовляється широкий асортимент фасонини до спіральних повітропроводів. Це центральні і односторонні переходи, відводи на 15, 30, 45, 60 і 90 о, прямі та кутові трійники, хрестовини, врізки, заглушки та зонти. При монтажі каналів з'єднувальні ділянки фасонних частин входять всередину повітроводів, при цьому відбувається автоматична герметизація з'єднань.
Дещо рідше, але все ще застосовуються прямошовні круглі повітроводи. Виготовляються вони з оцинкованої сталі листової товщиною 0,5 - 0,7 мм таким чином, щоб при монтажі кінець одного повітропровода входив в початок іншого. Через високу собівартість виготовлення застосовуються вони у вентсистемах невеликої довжини або при певних технологічних вимогах.
У вентсистемах з великими діаметрами та товщиною стінки повітроводів, там де потрібно їх періодичне розбирання, а також в системах аспірації використовуються круглі повітроводи з фланцевим з'єднанням. Фланці виготовляються з кутника, вигнутого під певний діаметр і звареного на стику і набиваються на повітропровід. Герметизація стиків між повітроводами здійснюється за допомогою гумових або повстяних прокладок, встановлених між двома суміжними фланцями, стягнутими болтами.

Існує досить широкий асортимент гнучких повітроводів діаметром від 100 до 350 мм. Гнучкі повітроводи виготовляються з алюмінієво -полімерного рукава, армованого сталевим дротом або з гофрованого алюмінієвого листа. Вони можуть бути ізольованими шаром синтепонового утеплювача. Застосовувати на довгих (більше 4м) ділянках гнучкі повітроводи не варто через значний аеродинамічний опір. Але в комбінації зі сталевими жорсткими повітроводами вони отримують досить широке застосування.

 

 

URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=1035