Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Димоходи » Алюком » Захисний рукав Алюком
08.05.12 00:20

Захисний рукав Алюком

   Руйнується димохід?!
   Алюком - вирішення проблеми.

Руйнування цегляного димоходу явище поширене на сьогоднішній день. Причина цього скупчення конденсату на стінках цегляного димоходу, внаслідок чого руйнується цегла і надалі весь цегляний димар. Щоб уникнути цієї проблеми цегельний канал димоходу необхідно загільзувати. Наша компанія надає два варіанти Гільзації цегляного димоходу.

Перший варіант: Гільзація каналу трубами з нержавіючої кислотостійкої сталі.

Другий варіант: Футеровка (гільзація) цегельного каналу за допомогою захисного рукава Алюком. На сьогоднішній день це найдешевший, простий і швидкий варіант монтажу.


 

Призначення і застосування:


Рукава захисні Алюком - багатошарова композиційна замкнена оболонка, периметр якої відповідає периметру перерізу димоходу, вентиляційного каналу. Призначені для захисту димових каналів від газових термічних потоків, які є продуктами згоряння нагрівальних приладів, які опалюються газом (за винятком пальників високого тиску) і мазутом, в яких температура не перевищує 300 ° С, а також для ущільнення вентиляційних каналів (за винятком механічної вентиляції ).

Основним завданням застосування рукавів  "Алюком" є досягнення максимальної тяги при мінімізації шкідливого впливу продуктів згорання на стінки димового каналу (тобто збільшення його ресурсу) та / або поліпшення вентиляції приміщень.

Захисний рукав "Алюком" добре застосовувати в каналах де немає можливості використовувати стандартну трубу з нержавіючої сталі для відводу газів з нагрівальних приладів через кривизни або звуження каналів.

Умови зберігання і експлуатації:

Термін придатності захисних рукавів "Алюком" (на основі закордонного досвіду) становить не меньше 20 років. Це набагато триваліше, ніж при інших методах, пов'язане зі стійкістю матеріалів, з яких виготовлені рукава. Зрушення, тріщини і вигини каналів не викликають механічного пошкодження завдяки еластичності матеріалів.


Захисні рукави "Алюком" забезпечують:

    -
Захист димоходу від ерозії шляхом ущільнення на внутрішній поверхні каналу захисного рукава, який при надуванні приймає форму димохідного каналу;


   
-Захист від вологи завдяки багатошаровій структурі рукава "Алюком". Досягнення гладкості поверхні каналів забезпечує добрий витяг газів в атмосферу без завихрень, Запобігає зворотний рух продуктів згоряння і зволоження стін;

 

    -
економію коштів на експлуатацію каналів, пов'язану з необхідністю відновлення зовнішнього вигляду димоходу (штукатурка, фарбування і т.д.);

 

    -
Простоту монтажу та адаптацію старих існуючих каналів під сучасні системи газового обігріву приміщень з одночасним дотриманням Державних будівельних норм України.

 

    -
Легкість адаптації захисного рукава "Алюком" до інших систем вентиляції та газовідводу незалежно від виробника.

 

 

Ціна рукава Алюком для каналу перетином 140х140 - 230 грн / м.п.(Ціна вказана з роботою)

 

Ціна рукава Алюком для каналу перетином 140х270 - 250 грн / м.п.(ціна вказана з роботою)


URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=1066