Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Вентиляція » Вентилятори » Вентилятор Ruck EL 250E2 01
22.06.12 23:32

Ruck EL 250E2 01 dani-teplo

Ruck EL 250E2 01

Опис Ruck EL 250 E2 01:

EL 250 E2 01 - це вентилятор для круглих каналів воздуховодов, який використовується як в припливних, так і витяжних системах вентиляції. Канальні вентилятори Etaline економлять на 30% електроенергії більше, ніж інші аналогічні моделі.

Вентилятори Ruck Etaline можуть підключатися безпосередньо до мережі 230В або до висновків трансформатора, управління швидкістю обертання проводиться шляхом зміни напруги живлення.

Оцинкований корпус вентилятора за розміром відповідає розміру патрубка, при цьому не вимагає додаткового простору для монтажу. Вентилятор може монтуватися в круглих каналах воздуховодов в будь-якому положенні. Для установки використовується вбудована опора.

Особлива будова сталевий діагональної крильчатки дозволяє створити безперервний потік повітря. Розташований в області втулки електродвигун відділений від повітряного потоку і не перешкоджає його проходженню. Така конструкція канального вентилятора знижує втрати при перетворенні енергії, завдяки чому ККД Ruck Etaline перевищує показання інших моделей.

Для автоматичного перезапуску передбачено вбудоване в обмотки двигуна термореле. Блок затискачів однофазних електродвигунів має ступінь захисту IP 44.

Вентилятор Ruck EL E2 / 4 - це надійність і економія. Додатково можна придбати 5-ти або 7-ми ступеневий трансформатор, шумоглушники і захисні решітки, зворотні клапани і блоки фільтрації, а також багато інших речей. Наявність і ціни на додаткове обладнання Ruck уточнюйте по телефону.
Характеристики Ruck EL 250 E2 01:
Максимальна витрата повітря 1740 м ³ / год
Максимальна температура переміщуваного повітря 55 ° C
Додатково
Рівень звукового тиску 54-78 дБ (А)
Вага 6.4 кг
Харчування
Споживана потужність 180 W
Напруга 230 V
Ток 1 A
Фазність 1

URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=1070