Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Димоходи » Schiedel » Shiedel ISOKERN (Шидель)
05.07.12 17:17

Schiedel dani-teplo

Shiedel ISOKERN (Шидель)

 

     

                                            

 

 

Shiedel ISOKERN - це одношарова димохідна система модулів, виготовлених з вулканічної пемзи.

Система містить усі необхідні елементи і приналежності. Високі теплоізоляційні властивості пемзи дозволяють зменшити теплові втрати димового газу на всій довжині димоходу, внутрішня поверхня димоходу нагрівається швидко і завдяки цьому димохід починає працювати швидше. Крім того, матеріал блоку Isokern має мале термічне розширення, а в зв'язку з цим істотно знижується ризик виникнення тріщин. Виходячи з двох вищевикладених властивостей, можна зробити висновок, що Shiedel Isokern (Шидель) стійкий до високої температури, різким переперепадам температури і до горіння сажі.

ISOKERN підходить для всіх опалювальних приладів, що працюють на деревному паливі, таких як печі, каміни, плити, кам'янки і котли.

Зручно і швидко монтувати завдяки простій системі, легким блокам і невеликій кількості необхідних додаткових речей і елементів.

 

URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=1088