Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Вироби із нержавіючої сталі » Зонти витяжні з нержавійки » Зонти витяжні із нержавійки
11.07.12 23:43

Зонти витяжні із нержавійки

Зонти витяжні із нержавійки

Зонти  витяжні з нержавійки

Парасолі витяжні вентиляційні або встановлюються над тепловиділяючим обладнанням в ресторанах, їдалень, кафе, барах. Вони служать для витяжки парів, запахів, продуктів згоряння і уловлювання зайвого тепла і вологи, тим самим поліпшуючи мікроклімат в робочій зоні закладів громадського харчування.

Витяжні зонти від компанії «Metkov» являють собою вироби з нержавіючої сталі, що складаються з короба і знімних жіроулавлівающий фільтрів лабіринтового типу. В залежності від типу кріплення витяжні парасолі можуть виготовлятися в пристінному виконанні (парасолі витяжні пристенного типу, які можна закріпити тільки над обладнанням, розташованим біля стін) або центральному виконанні (парасолі острівні, конструкція яких дозволяє виробляти установку в будь-якій точці приміщення, у тому числі в центі). Виходячи з потреб конкретного приміщення, парасольки вентиляційні можна оснащувати освітленням або отвором під воздуховод.

Найоптимальніший варіант при купівлі такого обладнання для підприємств громадського харчування - замовити вентиляційні парасолі потрібного розміру і відповідної форми. Адже в будь-якому ресторані, кафе або барі тепловиділяючі обладнання володіє індивідуальними параметрами, а установка витяжних зонтів вимагає як урахування розмірів теплового обладнання, так і відповідності різних характеристиках приміщення.

Наша компанія пропонує різні види витяжних зонтів з нержавіючої сталі на замовлення.

Витяжні зонти призначені для очищення повітря від жиру, масла, диму, водяної пари і устанавляваются в системі витяжної вентиляції над тепловим устаткуванням.

Парасольки виконуються з неіржавіючої сталі і складаються з короба, знімних жіроулавлівающий фільтрів лабіринтового типу і піддону для збору стоку.

Пристенное і центральне виконання дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант витяжного парасолі.

Вироби можуть комплектоватся освітленням і отвором під воздуховод.

Розмір парасольок підбирається індивідуально, виходячи з розмірів обладнання.

 

Зонт вытяжной островного типа                    Зонт вытяжной пристенного типа        Зонт вытяжной пристенного типа-2

URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=1133