Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Вироби із нержавіючої сталі » Теплове обладнання » Столи для підігріву тарілок
13.07.12 22:41

Столи для підігріву тарілок

Столи для підігріву
тарілок

Столи для підігріву тарілок - необхідне обладнання для професійних кухонь, яке дозволяє оптимізувати процес приготування їжі. Вони служать для підігріву тарілок з їжею безпосередньо перед сервіровкою і є незамінним рішенням для зберігання страв в гарячому вигляді.

Стіл з підігрівом об'ємом призначений для підігріву тарілок перед сервіровой, а також для короткочасного сохранеія блюд в гарячому вигляді.

Конструктивно столи виконані з двома видами дверцят: орні і дверки-купе.

Стіл з дверцятами-купе може відкриватися з двох сторін.

Така перевага робить можливим острівне розташування столу, що надавала зручність доступу страв, продуктивність і швидкість обслуговування клієнтів.

Перфорована полку дозволяє теплому повітряному потоку вільно циркулювати всередині обсягу столу, за рахунок чого досягається швидкий вихід в заданий температурний режим.

Наявність конвекції дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всьому об'єму робочої камери, тим самим, створюючи оптимальні умови для однакового підігріву тарілок і збереження готових блюд в гарячому вигляді.

 

Стол для подогрева тарелок (с распашными дверями)

 

Стіл для підігріву тарілок
дверцятами)

Термостат забезпечує плавне регулювання
температури в діапазоні: від +30 до +850 С.

Габаритний розмір (д / ш / в): під замовлення

Потужність, кВт: 1,5 кВт

Напруга, В: 220 В

 

Стол для подогрева тарелок (дверки-купе)

 

Стіл для підігріву тарілок
(дверки-купе)

Ви можете замовити стіл для підігріву тарілок з орними дверцями або з дверцятами-купе в нашій компанії на відмінних умовах. Стіл для підігріву з дверцятами-купе можна розміщувати в будь-якому зручному місці приміщення, так як дверцята розкриваються з двох сторін.

URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=1138