Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Опалювальна продукція » Котли » Wiessmann » Котел 30 кВт Vitopend 100 WH0A Light турбо. Viessmann
24.01.10 19:58

Vitodens 100-W Газовий конденсаційний котел у настінному виконанні  Номінальна потужність: 9,0 – 35,0 кВт

Vitodens 100-W

Газовий  котел у настінному виконанні  Номінальна потужність: 9,0 – 35,0 кВт
Вперше представлений в Україні новий газовий  котел
Vitopend 100 WH0A Light у настінному виконанні. Для Вас ми розробили котел, що поєднує в собі найкращі риси - надійність, ефективность та доступність.

Vitodens 100-W пасуватиме до дизайну Вашої оселі підтримуючи в ній необхідний кожному комфорт та тепло і при цьому не забруднюючи навколишнє середовище. Його зручна будова слугуватиме для легкого сервісного та технічного обслуговування, що дозволить Вам ще раз переконатись у його надійності. 

Його висока ефективність при споживанні незначної кількості енергії що досягається за рахунок використання тепла конденсації забезпечить Вам заощадження на опаленні без економії на комфорті.

URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=20