Авторське право © WWW : ДАнІ-ТЕПЛО м.Дрогобич - опалення м.Дрогобич,Трускавець, продаж опалювальної продукції, твердопаливних котлів, настінні газові котли, конвектори, радіатори, опалювальна продукція фірм Ferroli, Wissmann,Amina, РОСС, SAS, Термія, KORADO та сантех
Перепублікаця матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту!
Назва статті , Опубліковано Каталог продукції » Електричні водонагрівачі » Drazice » Drazice ОКС 100 NTR/ВР DZD
14.05.11 22:22

Drazice ОКС 100 NTR/ВР DZD

Drazice ОКС 100 NTR/ВР DZD стаціонарний водонагрівач з боковим фланцем

Водонагрівачі DRAZICE призначені, в основному, для будинків і квартир, громадських будівель, офісів, магазинів і скрізь, де необхідно мати теплу воду за високої економічності.
Призначення Drazice OKC...NTR / BP
Цілорічна експлуатація спільно з газовим котлом, з першочерговим підключенням до нагрівання ГТВ. Для типу ОКС х NTRR можна комбінувати газовий котел з альтернативним джерелом нагріву води або при підключенні обох теплообмінників можна отримати джерело для нагріву ГТВ сумарною потужністю св. 24 kW.
Опис Drazice OKC...NTR / BP
Нова серія підлогових емальованих водонагрівачів непрямого нагрівання ємністю 100-300 літрів з емальованим резервуаром і потужними одним або двома (від 200 літрів) теплообмінниками для нагріву ГТВ із зовнішнього джерела або комбінації джерел. При підключенні обох теплообмінників можна отримати джерело для нагріву ГТВ сумарною потужністю до 57 kW. Водонагрівач обладнаний регулятором температури ГТВ (термостат для керування триходовим клапаном або циркуляційним насосом) з електроживленням 230 V/50 Hz, і з об'ємом до 200 літрів - запобіжним клапаном і висновком для циркуляції.
У нижній частині водонагрівача знаходиться оглядовий фланцевий люк для чищення внутрішньої поверхні резервуара і для монтажу, якщо це необхідно, допоміжного електричного нагрівального елемента серії TPK з каталогу додаткового обладнання. При застосуванні водонагрівачів в системах з сонячними батареями, водонагрівачі об'ємом від 200 літрів обладнані патрубком 6 / 4 "для лектронагревательного елемента TJ, розміщеним над сонячним теплообмінником.
Виконання BP - бічний фланець (оглядовий люк)

Характеристики Drazice OKC 100 NTR / BP:
# Обсяг [л] - 100
# Вага водонагрівача [kg] - 63
# Робочі тиск бака [MPa] - 0,6
# Робочий тиск теплообмінника [MPa] -1
# Макc.температура опалення. води [° C] - 110
# Макc. температура теплої тих. води [° C] - 80
# Поверхня нижнього теплообмінника [м 2] -1
# Потужність нижнього / верхнього теплообмінника (НТ / ВТ) [kW] - 24
# Постійна потужність TUV * / НТ / ВТ [л / год] -610
# Час нагріву з 10 ° C до 60 ° C (теплооб.) [хвилин] -14
# Час нагріву 2,2 kW з 10 ° C до 60 ° C [годин] - 3
# Коеф. елект. безпеки-IP 44
# Теплові втрати [kWh/24 ч] - 0,9
# Габарити ВхШхГ, мм-815х523х523

URL / WWW
http://dani-teplo.com.ua/index.php?dn=shop&to=art&id=737