26.06.11: Приймаємо замовлення на поставку торф’яних брикет,паливної суміші
21.06.11: Алюком
24.03.11: Увага,увага,увага!!!
26.01.11: 04 січня 2011 р було запущено черговий твердопаливний котел
24.11.10: Монтаж вентиляційних систем Дані- Тепло
01.03.10: Із 01.03.2010 року Приватне Підприємство
18.02.10: 16 лютого 2010 р було запущено черговий твердопаливний котел "ДАнІ-Тепло" потужністю 27 кВТ

Друзі та партнери
Кредитна спілка Бойківщина

Введіть слово для пошуку:   

Сортувати

У групах товарів

Діапазон цін

до

Тип товару (вироби)

Виробник

Мийки мийні з нержавійки 
Мийки мийні з нержавійки
Виробник:    

Ціна:  0 $

Наявність: Під замовлення
Тара (ємність): 


Мийки мийні з нержавійки

Мийні ванни відносяться до одного з таких видів обладнання для закладів громадського харчування, до якості якого пред'являються дуже жорсткі вимоги. Вони входять до числа необхідного обладнання і служать для миття посуду і кухонного інвентарю, а також застосовується для відтавання заморожених продуктів.

В залежності від функціональної необхідності робочі зони підприємств громадського харчування обладнуються певною кількістю мийних ванн. Найчастіше власникам ресторанів, їдалень та інших підприємств громадського харчування непросто ефективно використовувати виробничі площі: необхідно і виконувати вимоги, які пред'являє СЕС щодо подібного обладнання, і раціонально заповнювати робочі зони приміщень. При цьому важливо також підібрати оптимальне цінову пропозицію.

У вирішенні цих завдань вам із задоволенням допоможе компанія «Дані-Тепло». Ми здійснюємо виготовлення виробів з нержавіючої сталі на замовлення, в тому числі виготовляємо і одно-, дво-і трисекційні мийні ванни і столи-мийки з нержавіючої сталі, оснащені зручними полицями і стільницями. Сучасна високотехнологічна виробнича база компанії «Дані-Тепло» дозволяє виготовляти вироби з нержавійки, що відповідають самим різним запитам.

При необхідності ми можемо укомплектувати мийні ванни додатковими функціональними пристроями: подрібнювачами для відходів, сифонами, душірующего пристроями.

У компанії «Дані-Тепло» ви можете замовити вироби з нержавіючої сталі, столи-мийки та мийні ванни з нержавійки в короткі терміни і за оптимальною ціною.

Компанія «Дані-Тепло» допоможе виготовити столи-мийки і ванни на замовлення. Замовити вироби з нержавійки у нас можна в стандартному виконанні, а також для індивідуальних виробничих цілей. Незалежно від специфіки і конструктивної складності вашого замовлення ви отримаєте надійні вироби з нержавійки відмінної якості за оптимальною ціною

У закладах громадського харчування відповідно до санітарних і гігієнічних вимог встановлюються спеціальні рукомийники. Незалежно від наявності в робочій зоні іншого обладнання, такого, як мийні ванни, миття рук допускається тільки з застосуванням умивальників. Цього вимагають встановлені законом норми. Крім цього, в кожному виробничому цеху підприємства необхідно встановлювати окремі рукомийники з нержавійки в необхідній кількості.

Рукомийники з нержавіючої сталі розрізняються за типом механізму подачі води: вони можуть бути педальними (рукомийники з ножною педаллю), колінними (рукомийники з колінним приводом) або стегновими (рукомийники з стегнових включенням води). Також існують моделі з сенсорними датчиками включення води.

 

 

Ванна моечная 1-но секционная    Ванна моечная 2-х секционная     Ванна моечная 3-х секционная

                                                               

 

                                                                    Столи з мийками


Столи професійні з вбудованими ваннами призначені як для миття посуду та інвентарю, так для оброблення і відтавання продуктів харчування.

Столи з ваннами обладнані стільницею з харчової нержавіючої сталі.

З внутрішньої сторони стільниця посилена ДСП, що додає міцність і жорсткість робочої поверхні.

Столи з ваннами виготовляються, як повністю з нержавіючої сталі «Техно1» і «Техно2», так і в комбінованому виконанні «Економ» (каркас і полку сталь забарвлена ​​порошковим напиленням, стільниця з нержавіючої сталі).

Модельний ряд включає в себе пристінні столи з бортиком висотою 40мм, а також столи з нижніми полицями або обв'язкою.

Фронтальна частина, на глибину мийки, закрита фартухом з нержавіючого листа.

Зварний каркас виробів, виготовлений з профільної труби 30х30, надає додаткову жорсткість.

На всіх моделях ніжки столів регулюються по висоті, що дозволяє при установці устаткування усунути нерівності підлоги.

Стандартна висота виробів 850мм.

На столах довжиною від 1500мм ставиться додаткове посилення.

Різноманітність розмірів і варіантів виконань столів дозволяє організувати простір на кухні і максимально використовувати робочу площу.

 

 

Стол – мойка   Стол с 2-мя мойками             Стол-мойка с распашными дверьми          Стол - мойка для сбора пищевых отходовДрук    
Ahmed
Додано 22.04.14 21:49 Тема Wow! That's a really
Wow! That's a really neat anrwes!
Сторінок : 1
Ваше ім'я:
Заголовок:
Тект відгуків:
 Оновити зображення
Код підтвердження :створення сайтів, розробка дизайну