26.06.11: Приймаємо замовлення на поставку торф’яних брикет,паливної суміші
21.06.11: Алюком
24.03.11: Увага,увага,увага!!!
26.01.11: 04 січня 2011 р було запущено черговий твердопаливний котел
24.11.10: Монтаж вентиляційних систем Дані- Тепло
01.03.10: Із 01.03.2010 року Приватне Підприємство
18.02.10: 16 лютого 2010 р було запущено черговий твердопаливний котел "ДАнІ-Тепло" потужністю 27 кВТ

Друзі та партнери
Кредитна спілка Бойківщина

Введіть слово для пошуку:   

Сортувати

У групах товарів

Діапазон цін

до

Тип товару (вироби)

Виробник

КондиціонерMIDEA MS9V-12HR Silver Ion 
КондиціонерMIDEA MS9V-12HR Silver Ion
Виробник:  MIDEA  

Ціна:  440 $

Наявність: Під замовлення
Тара (ємність): 


КондиціонерMIDEA MS9V-12HR Silver Ion

Стандартна комплектація.

-Холод/тепло, Самодіагностика, авторестарт, функція TURBO, таймер сну, антикор. покриття, функція вирівнювання температур, підвищена тепловіддача, гідрофільні покриття теплообмінника, знижений рівень шуму, легко знімна передня панель.

-Робота на обігрів до -15 ° С.
-Температурний контроль + / -0.5 ° С.
-Стійка робота компресора при малих обертах двигуна, зменшені показники шуму і вібрації.
-Максимальна довжина фреонопроводов (9-12) до 20 метрів, перепад висот - 8 метрів і 25м з перепадом висот 10 м для моделей "18".

Функції

Повнофункціональний рестарт.

При відновленні відключеного електроживлення передбачений режим рестарту для автоматичного забезпечення роботи системи за раніше заданими параметрами.

Функція самодіагностики.

При кожному включенні кондиціонера проводиться діагностика роботи всіх вузлів системи та, у разі несправності, результат виводиться на передню панель внутрішнього блоку

Можливість роботи без ПДУ.

Для зручності монтажу, сервісного обслуговування та експлуатації на внутрішньому блоці передбачений перемикач, який здійснює тестовий запуск системи в робочий стан.

Знижений рівень шуму.

Покращена конструкція теплообмінника з низьким аеродинамічним опором знижує рівень шуму внутрішнього блоку до мінімальних значень. У свою чергу спеціальна конструкція лопастей вентилятора, повітророзподільною решітки і оптимальне розташування вузлів і агрегатів зовнішнього блоку забезпечує ідеальні характеристики для використання кондиціонера в умовах житлових приміщень.

Підвищена тепловіддача.

У внутрішньому блоці використовується теплообмінник особливої ​​конструкції, внутрішня поверхня якого має канавки трапецієподібної форми, що забезпечує максимально збільшену площу теплообміну поверхні труби. Завдяки цьому на 28% підвищується тепловіддача, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Підвищена змочуваність теплообмінника, пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, забезпечують швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Регулювання напряму повітря.

Напрямок потоку повітря у вертикальній площині (вгору-вниз) змінюється за допомогою горизонтальних жалюзі, керованих з ПДУ. У горизонтальній площині (вправо-вліво) повітряний потік змінює свій напрямок за допомогою вертикальної заслінки, яка приводиться в рух вручну.

Налаштування таймера.

Кондиціонер дозволяє здійснити програмування включення / вимикання системи по таймеру в діапазоні до 24 годин.

Нічний режим.

Режим активується з ПДУ і забезпечує створення комфортних умов для спокійного і глибокого сну протягом 7-ми годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму та економного витрати електроенергії. Після чого температура повертається до спочатку заданому значенню.

Захист від обдування холодним повітрям при включенні режиму обігріву автоматично забезпечує відключення вентилятора внутрішнього блоку до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна для даного режиму температура теплообмінника.

Високоякісний пластик, використовуваний в кондиціонері, виключає появу неприємного запаху в період початкової експлуатації системи. При роботі кондиціонера на обігрів передбачена

Захист від обмерзання, яка відстежує зміну погодних умов і, періодично, переводить систему в режим відтавання теплообмінника.

Захист від корозії.

Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку і його теплообмінника захищає кондиціонер від шкідливих атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища (GoldenFin)

Потужність (охолодження) (кВт) 4,0
Потужність (обігрів) (кВт) 4,2
Підключення В / Гц / Ф 220-240/50/1
Споживана потужність (охолодження) Вт 1200
Споживана потужність (обігрів) Вт 1300
Рівень шуму внутрішнього блоку (дБ) 42/30
Рівень шуму зовнішнього блоку дБ -
Габарити внутрішнього блоку, Ш * В * Г (мм) 850x290x165
Габарити зовнішнього блоку, Ш * В * Г (мм) 760x590x285
Діаметр труб (дюйм) 1/4 і 3/8
Друк    
Tatyana
Додано 24.07.13 19:23 Тема IZSMCQjRLt
That's really thinnikg of the highest order
Jesus
Додано 27.07.13 00:55 Тема FBDNtD2DLBQF
Why does this have to be the ONLY realblie source? Oh well, gj!
Сторінок : 1
Ваше ім'я:
Заголовок:
Тект відгуків:
 Оновити зображення
Код підтвердження :створення сайтів, розробка дизайну