26.06.11: Приймаємо замовлення на поставку торф’яних брикет,паливної суміші
21.06.11: Алюком
24.03.11: Увага,увага,увага!!!
26.01.11: 04 січня 2011 р було запущено черговий твердопаливний котел
24.11.10: Монтаж вентиляційних систем Дані- Тепло
01.03.10: Із 01.03.2010 року Приватне Підприємство
18.02.10: 16 лютого 2010 р було запущено черговий твердопаливний котел "ДАнІ-Тепло" потужністю 27 кВТ

Друзі та партнери
Кредитна спілка Бойківщина

Введіть слово для пошуку:   

Сортувати

У групах товарів

Діапазон цін

до

Тип товару (вироби)

Виробник

Кондиціонер MIDEA MSV1-12HRDN1 HB, R410 
Кондиціонер MIDEA MSV1-12HRDN1 HB, R410
Виробник:  MIDEA  

Ціна:  680 $

Наявність: Під замовлення
Тара (ємність): 


Кондиціонер MIDEA MSV1-12HRDN1 HB, R410

Побутова спліт-система настінного типу MIDEA серії VERTU Star DC Inverter - є яскравим представником принципово нового модельного ряду кондиціонерів, створених на основі сучасних технологій, професіоналізму компанії та оптимального поєднання передових інженерних рішень із підвищеними функціональними можливостями.

У кондиціонерах MIDEA нового покоління використовується унікальна система очищення повітря Fresco Tech, що забезпечує в приміщенні чисте і свіже повітря.

Режими роботи.

* Автоматичний - AUTO (вибір необхідного режиму мікропроцесором)

* Охолодження - COOL (охолодження повітря до температури не нижче 16 ° С)

* Нагрівання - HEAT (нагрівання повітря до температури не вище 31 ° С)

* Осушення - DRY (зниження рівня вологості)

* Вентиляція - FAN (без фіксування температури повітря)

Багатофункціональний Пульт дистанційного керування дозволяє:

* Вибрати потрібний режим (MODE)

* Вибрати режим прискореного досягнення заданої температури (TURBO)

* Вибрати режим комфортного сну (SLEEP)

* Вибрати швидкість обертання вентилятора (FAN)

* Задавати час включення і виключення по таймеру (TIMER)

* Встановлювати бажану температуру повітря в приміщенні

* Управляти погойдуванням горизонтальної заслінкою (SWING)

* Включити функцію самоочищення (Self-Cleaning)

Датчик вимірювання температури знаходиться безпосередньо в ПДУ, що забезпечує більш точне вимірювання в «робочої» зоні кондиціонера (функція Follow me)

Для оптимально комфортної експлуатації кондиціонера всі поточні режими роботи системи відображаються на РК-дисплеї пульта дистанційного керування і, найбільш важливі з них, индицируются на передній панелі внутрішнього блоку.

Експлуатаційні особливості та можливості кондиціонера.

Повнофункціональний рестарт.

При відновленні відключеного електроживлення передбачений режим рестарту для автоматичного забезпечення роботи системи за раніше заданими параметрами.

Функція самодіагностики.

При кожному включенні кондиціонера проводиться діагностика роботи всіх вузлів системи та, у разі несправності, результат виводиться на передню панель внутрішнього блоку.

Функція самоочищення.

Включається з ПДУ. Дозволяє висушити теплообмінник за спеціально розробленим алгоритмом роботи кондиціонера, що запобігає розвитку бактерій і цвілі і, отже, виключає появу неприємного запаху.

Функція вирівнювання температур.

Кондиціонер автоматично виробляє температурну компенсацію, пов'язану з різницею температури повітря в обслуговуваному приміщенні в безпосередній близькості від місця вимірювання і у відносно віддаленій від нього точці. Це дозволяє більш точно відслідковувати заданий температурний режим.

Режим TURBO дозволить забезпечити максимально швидке досягнення заданої температури.

Система очищення повітря Fresco Tech.

Зазвичай при масивній очищення та знезараження повітря нагадує дистильовану воду, тобто в ньому відсутні не тільки шкідливі, але й корисні для людини речовини, що сприяють поліпшенню його життєдіяльності, підвищенню працездатності і підняттю настрою.

Ця проблема вирішена в кондиціонері MIDEA серії VERTU Star шляхом застосування іонізатора, який виробляє і насичує повітря негативно зарядженими іонами (аніонами). Ці «чарівні» аероіони роблять величезний позитивний вплив на людину - додають бадьорості і прилив сил, впливають на загальний нервово-психічний тонус, а також покращують діяльність легенів і зміцнюють кровоносну систему. Аніони, що виділяються встановленим в кондиціонері іонізатором, нейтралізують містяться в повітрі пилові частинки і водяні пари, тому є надійним захистом від пневмонії, астми та інших бронхо-легеневих і распіраторних захворювань

Можливість роботи без ПДУ.

Для зручності монтажу, сервісного обслуговування та експлуатації на внутрішньому блоці передбачений перемикач, який здійснює тестовий запуск системи в робочий стан.

Знижений рівень шуму.

Покращена конструкція теплообмінника з низьким аеродинамічним опором знижує рівень шуму внутрішнього блоку до мінімальних значень. У свою чергу спеціальна конструкція лопастей вентилятора, повітророзподільною решітки і оптимальне розташування вузлів і агрегатів зовнішнього блоку забезпечує ідеальні характеристики для використання кондиціонера в умовах житлових приміщень.

Підвищена тепловіддача.

У внутрішньому блоці використовується теплообмінник особливої ​​конструкції, внутрішня поверхня якого має канавки трапецієподібної форми, що забезпечує максимально збільшену площу теплообміну поверхні труби. Завдяки цьому на 28% підвищується тепловіддача, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Підвищена змочуваність теплообмінника, пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, забезпечують швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Регулювання напряму повітря.

Напрямок потоку повітря у вертикальній площині (вгору-вниз) змінюється за допомогою горизонтальних жалюзі, керованих з ПДУ. У горизонтальній площині (вправо-вліво) повітряний потік змінює свій напрямок за допомогою вертикальної заслінки, яка приводиться в рух вручну. В автоматичному режимі роботи кондиціонера процесор самостійно відпрацьовує оптимальний кут нахилу жалюзі для ефективного розподілу повітря по всьому об'єму приміщення.

Налаштування таймера.

Кондиціонер дозволяє здійснити програмування включення / вимикання системи по таймеру в діапазоні до 24 годин.

Нічний режим.

Режим активується з ПДУ і забезпечує створення комфортних умов для спокійного і глибокого сну протягом 7-ми годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму та економного витрати електроенергії. Після чого температура повертається до спочатку заданому значенню.

Захист від обдування холодним повітрям при включенні режиму обігріву автоматично забезпечує відключення вентилятора внутрішнього блоку до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна для даного режиму температура теплообмінника. При роботі кондиціонера на обігрів передбачена Захист від обмерзання, яка відстежує зміну погодних умов і, періодично, переводить систему в режим відтавання теплообмінника.

Захист від корозії.

Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку і його теплообмінника захищає кондиціонер від шкідливих атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища (Golden Fin).

Високоякісний пластик, використовуваний в кондиціонері, виключає появу неприємного запаху в період початкової експлуатації системи.

Легкознімними лицьова панель внутрішнього блоку, за рахунок своєї спеціальної конструкції, зручно і швидко знімається, забезпечуючи при цьому доступ до його вмісту при чищенні і сервісному обслуговуванні.

Дизайн.

Класичний дизайн внутрішнього блоку поєднує в собі витонченість ліній з яскраво вираженою індивідуальністю стилю конструкції і легко вписується в будь-яку дизайнерську концепцію.

Холодопродуктивність кВт 3.5 (1.2-4.0) кВт
Теплопродуктивність кВт 3,8 (1.2-4.2) кВт
Підключення В / Гц / Ф 220-240/50/1
Споживана потужність (охолодження) Вт 1080 (350-1400)
Споживана потужність (обігрів) Вт 1050 (360-1420)
Рівень шуму внутрішнього блоку (дБ) 40/35/29
Рівень шуму внутрішнього блоку (дБ) 54
Габарити внутрішнього блоку, Ш * В * Г (мм) 845 * 286 * 165
Габарити зовнішнього блоку, Ш * В * Г (мм) 780 * 540 * 250
Вага внутрішнього блоку (кг) 10.0
Вага внутрішнього блоку (кг) 35.0
Фреон R410а
Друк    
Ваше ім'я:
Заголовок:
Тект відгуків:
 Оновити зображення
Код підтвердження :створення сайтів, розробка дизайну