Введіть слово для пошуку:   

Сортувати

У групах товарів

Діапазон цін

до

Тип товару (вироби)

Виробник

Котел 30 кВт Vitopend 100 WH0A Light димохід Viessmann 
Wissmann Vitopend 100 WH1B Газовий водогрійний та газовий комбінований настінний котел із модульованим, атмосферним пальником, для режиму роботи з забором повітря ззовні або з приміщення. Номінальна потужність: 10,5 – 30 кВт
Виробник:  Wissmann  

Ціна:  0 євро

Наявність: Є в наявності
Тара (ємність):  шт.


Vitopend 100 WH1B

Газовий водогрійний та газовий комбінований настінний котел із модульованим, атмосферним пальником, для режиму роботи з забором повітря ззовні або з приміщення.

Номінальна потужність: 10,5 – 30 кВт

Вам потрібен компактний настінний водогрійний котел з особливо вигідним співвідношенням ціна-потужність, причому без компромісу в якості? Правильною відповіддю на це питання є Vitopend 100-W. З широкого модельного ряду ви легко знайдете котел для будь-якого застосування.

Газовий водогрійний настінний котел для режиму роботи з забором повітря ззовні або з приміщення.
Номінальна теплова потужність: від 10,5 до 24 кВт
Газовий комбінований настінний котел для режиму роботи з забором повітря ззовні або з приміщення.
Номінальна теплова потужність: від 10,5 до 24 кВт, від 13 до 30 кВт.

Коротко про головне:

  • Один з найменших та найтихіших котлів у своєму сегменті. Завдяки компакткним розмірам та мінімальному шуму підчас роботи може бути легко змонтований у будь-якому приміщенні.
  • Не вимагає великих витрат енергії, безпечний для навколишнього середовища. Якість котла Vitopend 100-W підтверджена органом контролю якості та сертифікації УкрСЕПРО.
  • Високий комфорт при приготуванні питної води. Висока експлуатаційна потужність (14 л/хв при 30 кВт) та висока постійна температура на виході завдяки електронному регулятору температури.
  • Уніфікована штекерна система та мала вага сприяють зручному монтажу. Особлива економія місця: для сервісного обслуговування не потрібно ніякого простору збоку.
  • Гідравлічний аква-блок і мультиштекерна система забезпечують зручне обслуговування та заміну всіх компонентів спереду.Друк    
Junaid
Додано 23.04.14 06:07 Тема Keep on writing and
Keep on writing and chgigung away!
Сторінок : 1
Ваше ім'я:
Заголовок:
Тект відгуків:
 Оновити зображення
Код підтвердження :створення сайтів, розробка дизайну