Введіть слово для пошуку:   

Сортувати

У групах товарів

Діапазон цін

до

Тип товару (вироби)

Виробник

Газовий котел серії Данко - 33 HONEYWELL 
Газовий котел серії Данко - 33 HONEYWELL
Виробник:  Данко  

Ціна:  0 грн.

Наявність: Під замовлення
Тара (ємність): 


Газовий котел серії Данко - 33 HONEYWELL (з чавунним теплообмінником)

 

 

Підлогові котли серії «ДАНКО» з чавунним теплообмінником фірми VIADRUS і відкритою камерою згорання представлені в однофункційному виконанні. Вони складають наступний модельний ряд за потужностями: 16, 25, 33, 41 і 50 кВт з робочим тиском теплоносія — до 0,2 МПа і максимальною температурою води на виході з котла — до 90 °C.

Теплообмінники Viadrus мають оригінальну конструкцію з великою площею поверхі теплопередачі. Вони виготовлені з якісного сірого чавуну, який забезпечує високі антикорозійні показники, високу тепловіддачу, а коефіцієнт розширення такого чавуну має низькі параметри. Термін експлуатації чавунних теплообмінників Viadrus складає 25 і більше років.

Котли випускаються двох типів: ЛК — з автоматикою КАРЕ (Польща), ЛХ — з автоматикою HONEYWELL (США) і ЛС - з автоматикою SIT (Італія). Автоматика незалежна від електроживлення. Вона служить для подачі газу до запальника і основних пальників, регулювання температури води в котлі і автоматичного відключення подачі газу при погасанні запальника, пониженні тиску газу в мережі нижче мінімально допустимого і припиненні подачі газу, відсутності тяги в димоході.

Високий коефіцієнт корисної дії — 90 % та можливість застосування програматора гарантує економну експлуатацію котлів. Такі котли, призначені для роботи у відкритих та закритих системах водяного опалення з природною та примусовою циркуляцією теплоносія. Вони ідеально підходять для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, котеджів, невеликих готелів та багатьох інших об'єктів.

З метою обмеження втрат теплової енергії в навколишнє середовище і покращення енергоощадності опалювальних апаратів "Агроресурс" застосовує в своїх котлах високоефективну високоякісну термостійку щільну теплоізоляцію ISOVER французького виробництва. Ізолюється не тільки верхня частина теплообмінника, а й передня, задня і бокові його стінки та газохід. Товщина ізолюючого шару складає 50 мм.

Технічні характеристики
Об'єм одного котла, м3
0,3
Потужність, кВт
33
Коефіцієнт корисної дії, %
90
Площа обігріву, м2
300
Витрати газу, м3/год
3,6
Тиск газу, Па
1274/635/1764
Робочий тиск води, МПа
0,2
Маса, кг не більше
152
Габаритні розміри, мм
895x590x560
A, мм
575
B, мм
313
C, мм
550
D, мм
130
H, мм
895
K, мм
590
L, мм
560
h, мм
738

 

 
Друк    
Ваше ім'я:
Заголовок:
Тект відгуків:
 Оновити зображення
Код підтвердження :створення сайтів, розробка дизайну